| Khizarix12 a întrebat:

Atunci când pun prezervativul pur și simplu după câteva minute efectiv este mai moale și fără prezervativ este tare tun, nu-l pun eu bine sau ce este de făcut?

4 răspunsuri:
| Anonimmaaa888890 a răspuns:

Prezervativu-i moale sau penisul? Daca penisul incepe sa se inmoaie atunci mai sarutati-va putin, mai faceti lucruri care va excita pe amandoi. De pus prezervativu, il pui frumos pe cap il tii de motisorul ala mic care trebuie sa retina sperma, fiindca daca e plin cu aer se poate sparge, si il duci cu mana pe tot penisul.

| Khizarix12 explică (pentru Anonimmaaa888890):

Ma refer la penis efectiv dupa ce il pun capul penisului se ridica inapoi pielea pe el si moare...

| Anonimmaaa888890 a răspuns (pentru Khizarix12):

Cel mai bine incercati dupa ce iti pui prezervatiuvul sa va sarutati

| ColaDeCashmir a răspuns:

Dupa ce il pui trebuie sa desprinzi latchul de la cordon. E mic si greu de vazut, dar efectiv dupa ce il desprinzi face ca cordonul sa se puna pe baza calumea si confortabil. Dupa ce reusesti, ca sa nu intre in cale, poti sa il agati in golul ala unde vezi ca incape. Dupa ce e prins nu are cum sa mai iasa decat daca aplici forta.