| Ionela4677 a întrebat:

Buna, eu și prietenul meu am făcut dragoste, la început m-a penetrat fără prezervativ de câteva ori, eram in ultima zi de menstruație, după am folosit prezervativul și a ejaculat in el
As putea sa rămân însărcinată?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Care a fost scopul penetrararii fara protectie?
sa-ti dea ceva boli cu transmitere sexuala?

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Together a răspuns:

Sanse foarte mici, chiar daca a scapat putin in tine, nu erai tocmai in perioada fertila. Daca nu a dat nimic in tine, daca e responsabil, nu-s sanse sa ramai.

| Bogdanel27 a răspuns:

Șansele tale sunt mici să rămâi însărcinată mai ales că erai in ziua 4 deci eu cred că poți sta liniștită

| tasr1234 a răspuns:

O sa aflii in curand

| Dimi238 a răspuns:

Buna,ma poti ajuta cu o parere doar?

| Ionela4677 explică (pentru Dimi238):

Da

| Dimi238 a răspuns (pentru Ionela4677):

Penisul meu are 16cm lungime si doar 4 grosime e de bine sau de rau rolling on the floor)))))