| Marintpu2000 a întrebat:

Salut TPU, am făcut sex cu o fată și a fost prima data, totul bine, după 30 minute am ejaculat, am scos prezervativul, totul ok. Apoi a urmat repriza a doua cam tot așa, doar că nu m-am uitat la prezervativ când l-am scos, ar fi putut să se spargă? Ce este de făcut?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai nu mai este nimic de facut dupa sex, doar sa urinezi si sa te speli cu apa calda si sapun pe organ.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu este nimic de facut.De obicei nu are cum sa se sparga asa random.

| Marintpu2000 explică (pentru dullcat):

Mulțumesc de răspuns parcă m-am mai liniștit.

| Bobbi1234 a răspuns:

Era gol cand m-ai verificat?

| ziustin a răspuns:

Daca era spart, trebuia sa curga din ea.