| anky a întrebat:

Atunci cand te asteapta iubitul pe strada, sau te intalnesti intamplator cu el, tu fiind insotita de o colega, pe cine trebuie sa salute intai acesta? pe prietena ta sau pe tine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa zicem ca daca deja o cunosc pe prietena/colega iubitei mele, atunci o salut intai pe aceasta, ca mai apoi sa o sarut pe iubita mea.
Altfel, colega/prietena, ar trebui sa astepte pana o sarut pe iubita mea, ca mai apoi sa o salut si pe ea. Sau le salut pe amandoua, dupa care urmeaza sarutul. Succes!

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Mai copii, exista carti de bune maniere, in librarii, vreo trei titluri, cel putin! Hai, fuguta acolo si asimilation! URGENT!

mlm
| mlm a răspuns:

Pai normal este sa va salute pe amindoua iar apoi pe tine urmeaza sa te sarute.

eileen
| eileen a răspuns:

Eu zic ca normal ar fi, daca prietenu tau nu o cunoaste pe prietena ta, sa te salute pe tine, urmand ca apoi sa ii faci cunostinta cu prietena ta. Daca se cunosc deja, va saluta pe amandoua, urmand ca apoi sa va imbratisati sau eu mai stiu ce facetihappy

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Poi eu cred ca este mai bine sa o salute intai p ea.asa face si pr meu pentru ca mai apoi sa aiba timp de minehappyhappyhappy

| ada a răspuns:

Pe amandoua, dupa care sa urmeze sarutul destinat tie.

| mariazet45 a răspuns:

Buna, sarut mainile domnisoarelor si ai rezolvat problema sau salut ce faceti, bine v-am gasit.

| oana16 a răspuns:

Bunabig grin
parerea mea este ca daca prietenul tau o cunoaste foarte bine pe colega ta... te poate saluta pe tine mai intai... k doar nu-i nici o suparare pentru ca va cunoasteti toti 3. daca atunci a vazut-o prima oara pe ea trebuie si ar fi indicat sa faca si cunostintabig grinbig grin sa dea o impresie bunabig grinbig grin

| carina_6239 a răspuns:

Yo zic ca pe tine nu pe prietena ta