| inna a întrebat:

Va plimbati pe strada si intamplator va zariti iubitul impreuna cu cea mai buna prietena plimbindu-se linistiti de mana...Cum reactionati? Nu mi s-a intamplat mie, nici nu as vrea am auzit de un caz.

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

M-aş ascunde în vreun magazin şi l-aş suna pe mobil, să-l intreb unde este şi ce face că eu sunt la o clarvăzătoare care tocmai îmi ghiceşte că el şi amica mea X se ţin de prostioare...apoi...depinde şi de profilul magazinului... dacă e unul cu articole sportive aş ieşi cu o bâtă de baseball...

17 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Ma fac ca nu-i vad.

| monyk a răspuns:

Buna, as merge fara sa ii bag in seama, ma fac ca sunt invizibili, daca as pati asa ceva, cred ca nu i-as ierta niciodata, mai ales de la 2 persoane la care tin si imi pasa de ele, adica tocmai prietena cea mai bun si iubitul meusad, nici nu vreau sa ma gandesc la asa ceva, acum nu am iubit, dar daca as fi intr-o asa situatie i-asi ignora total si nu accept nicio scuza in astfel de situatie!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Se lasa cu bataie. happy

| Pho3nix a răspuns:

Iau drujba si ma duc sa-i despart. Doar sunt baiat cu bun simt... ce naiba...

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Aoleuuuu! pai cum sa faca asa ceva? ma duc la ei, il fac cu ou si otez, il imping si cade in canal (care nu avea capac ), pe ea o apuc de par, matur toata strada cu ea, ii smulg fiecare suvita blonda din cap, o musc, ii dau palme, pumni, picioare, ii rup bluza de pe ea, o las in fundu' gol, o bag cu capu in tomberonu de gunoi si ii dau cu o sipca ( scoasa de la o banca) peste fund pana se crapa sipca. pe urma trec la el: il scot din canal, el fiind ametit (de la mirosul de acolo) cade in fund, ii dau suturi pana sare in picioare, ii dau cu capu de stalp pana ii ies cucuie in frunte, il scuip intre ochii pe urma... si dupa toate acestea ii spun "discutam noi acasa "...rolling on the floorglumeam big grin
Mi-as continua linistita plimbarea, nu merita sa ma comport ca o "isterica" in public, nu merita sa ma enervez si sa plan.aca el e fericit de ce sa plang eu?! ur si simplu ma fac ca nu ii vad, imi vad de plimbare si eventual ma duc la una dintre prietene sa o scot la o plimbare prin parc happy. e o zi asa de frumoasa afara, soare... o zi perfecta pentru o plimbare in aer liber cu o buna prietena, si cine stie... poate ne vom mai intalnii si cu alti prieteni si ne vom simti bine happy ". ar cat despre el: atunci cand ma va cauta voi purta o discutie serioasa si calma cu el, ii voi explica ca nu are rost sa ne pierdem cei mai frumosi ani ai tineretii amagindu-ne, daca nu ne este dat sa fim impreuna este mai bine sa ne continuam fiecare drumul lui in viat. a fi liber (si are dreptul) sa isi imparta viata cu cine dorest.ste viata lui iar daca el nu simte ca este fericit alaturi de mine nici eu nu voi putea fi fericita.
Nu imi place sa ma joc cu sentimentele oamenilor, si nu imi place sa se joace cineva cu sentimentele mele, dragoste cu sila nu exista, si nu imi place sa traiesc in minciuna!

| thehope a răspuns:

Daca s-ar intampla asa ceva, as prefera sa trec neobservata si sa merg mai departe, nu are nici un rost sa am vreo reactie in public... discutia noastra se va desfasura insa dupa aceea, in particular pentru a clarifica lucrurile.

| JoJo a răspuns:

Ma duc la ei si le spun cu un zambet sarcastic:"Va sta bine impreuna!batting eyelashes" "Va potriviti perfect, 2 c***e!" big grin

| M.madallina a răspuns:

Sincer, nu stiu cum as reactiona

| mada. a răspuns:

Merg la ei si am o discutie serioasa.

| Beatrice a răspuns:

Eu? Sunt fata cu bun simt dar cand cineva o cereeeee...pfoai...big grin
1.Ma duc uitandu-ma pe "dealuri si campii"
2.Cand ajung la ei il privec in ochi cu o privire "ce mai faci? cu ce te mai lauzi..."
3. ii trag o palma peste fata
4. dau mana cu prietena
5. imi vad de drum.happy

| imortal a răspuns:

laughing) multe cuvinte pentru nimic...mai ales adriana_sw a scris 2 pagini si cand o fi in cauza, se cearta putin cu ei pe strada vede ca se uita lumea la ea ca la felu 14 si pleaca ...si o sa faca ce a zis ea acolo doar in vis.winking Ce dracu sa le fac, sa-i omor pe-amandoi. Dai dreacu, daca fac acest lucru, pentru mine sunt niste ratati care nu merita nici mkr un scuipat, mai ales sa ma manjesc de sange pe maini, ma duc langa ei le spun sa fie fericiti in continuare, ei la mai multa., iar lui la mai multe proaste ca ea laughing) si in urmatori 5 metrii incerc sa dau d o fata mai d Doamne ajuta ca cea dinainte

| hominid dreak a răspuns:

Se spune ca de ce ti-e frica, de aia nu scapi. Daca ai o relatie frumoasa de ce sa-ti imaginezi fel de fel de scenarii despre infidelitatea jumatatii? Nu cred ca e cazul sa lasi ca gelozia sa strice frumusetea relatiei. Iar daca se intampla ce ai spus, asta e, viata ne invata sa mai si pierdem, dar si cum sa pierdem.

| deleuandrei a răspuns:

Ii iau pe ambii si ii dau cap de cap laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi there...parca va cunosc de undev.))intotdeauana am asteptat o situatie de genul (daca fata e necunoscuta) sa ma duc in fata lor, dau mana cu d-soara si ii zic:hello! sunt larisa, fosta prietena a [magarului. n caz ca ar fi prietena mea cea mai buna...hm.omplicat.pa.ello! mergem la un suc toti trei acu ca ne intelegem intr noi asa de bine?hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mash apropia de ei si liash da niste intrebari neplacute pe\u ei ]:-)

| paulaiubitzik a răspuns:

As merge sh ia-s da lui o palma nu cred ca as face altceva

| aleinad2821 a răspuns:

Ma duc si ii infrunt.primul vinovat-iubitul...vinovatul 2-tipa respectiva...eu-judecator.ideal este sa nu te infurii si sa te bucuri ca in fond nu ai vazut decat de ce este in stare iubitelul.in orice este si un lucru bun, incerc sa l gasesc mereu ca sa depasesc momentul.