| cristianapopen a întrebat:

Atunci cand un baiat iti spune ca ii este dor de cineva se refera la tine sau la o alta fata?

12 răspunsuri:
| MLSS a răspuns:

Se dadea la tine :*

| Katakito a răspuns:

O sa fiu scurt si la obiect: depinde

| Katakito a răspuns:

O sa fiu scurt si la obiect: depinde

| zxzx a răspuns:

Depinde, doar in situatia aia iti dai seama... sau nu.

| negat1ve a răspuns:

Pai depinde... daca a iesit de curand dintr-o relatie probabil se refera la fosta. E posibil sa ii fie dor si de un prieten sau un verisor sau cineva din familie! Daca v-ati certat sau a-ti avut o relatie iar acum v-ati impacat, e foarte probabil sa se refere la tine!

| 니코 a răspuns:

Probabil se refera la tine mai ales daca ai avut o relatie cu el in trecut

| cristianapopen explică (pentru 니코):

N-am avut o relatie cu el in trecut.

| Anonima999 a răspuns:

Pai daca ii era dor de tine iti spunea,, Imi este dor de tine "" deci ii este dor de altcineva straight face

| cristianapopen explică (pentru Anonima999):

Si daca era prea timid, papuso?

| Anonima999 a răspuns (pentru cristianapopen):

Daca era timid si nu stia cum sa spuna atunci da, se ref la tine :*