| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare: la ce se refera un baiat, cand spune despre o fata "ce goroni are"?

6 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

N-am auzit in viata mea de cuvantul asta laughing)))

| Maidanezul a răspuns:

Un primitiv foloseste ce nu stie sa se dea mare,goroni vin cam de la goruni niste pomi vezi ca sunt,,, vazuta din goroni, cimitirul dintre goroni

| rallux09 a răspuns (pentru Maidanezul):

Da, bine zici. Am intrebat si niste prieteni, la fel mi-au raspuns despre acei pomi. Chiar nu stiu la ce se putea referi, dar ma rog. Oricum, mersi de raspuns happy

| Maidanezul a răspuns (pentru rallux09):

Poate o fi zis ca ai picioarela groase ca pomul ca bulumacul (asta este un stilp de gard) nu sari cu gura mare.ce insrmna daca zice uite ce stejari ai? o sa zici muream cu el de git, pai vezi am zis bine un primitiv asa ca nu il mai lua in brate raluco

| rallux09 a răspuns (pentru Maidanezul):

Nu e vorba ca sar cu gura mare. Pur si simplu eram foarte curioasa (asa e firea mea) sa stiu la ce s-o fi putut referi. Si da, probabil s-a referit la picioare, dat fiind faptul ca era un comentariu la o poza unde aveam pantaloni scurti, oricum frumos mod de a te referi la picioare, pacat ca ale mele sunt foarte subtiri.

| Maidanezul a răspuns (pentru rallux09):

Bravo raluca eu explic tu dai cu parul in cap esti rea