| Waffen18 a întrebat:

Atunci cand vorbesc cu o fata sau imi petrec timpul cu ea indiferent ce fata ar fi si se incadreaza in "fata pe care o vreau", parca ma simt atras de ea, tin la ea, fac orice pentru ea, chiar si daca mi-ar spune " te plac " oricat de urata ar fi eu tot as accepta... e normal sa fie asa?

5 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

E normal. Vrei sa ai grija de ea ca femeie. Diferenta apare atunci cand iti analizezi sentimentele. O placi ca si femeie, ca si caracter sau o placi ca si potentiala partenera? Instinctul de a o proteja apare in mod firesc dar numai tu poti spune daca vrei sa treci mai departe la sentimente mai profunde.

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Da este normal.Cand iubesti pe cineva faci orice. Si daca ai fi atras de o tipa nu ar fi nenorocire.

| Hng123 a răspuns:

Hmmm chair normal nu-i dar se mai intampla.Sunt placeri trecatoare trebuie doar sa te abtii cat poti pana la urma nu le poti avea pe toate happy.

| AndreyBorona a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel, e oarecum normal.

| Stefi17 a răspuns:

Si mie mi se intampla cam la fel doar ca ar trebui sa te gandesti foarte bine la ce vrei sa faci si nu prea cred ca e destul de normal dar na e varsta cred big grin