| anonim_4396 a întrebat:

Atzi mai risca sa oferiti pentru a 2 oara ceva... dupa ce prima data a fost bataie de joc? tinand cont ca acum nu ati mai avea nimic de pierdut!

Răspuns Câştigător
| Pustoaicka50 a răspuns:

Mie tocmai asa mi se intampla exact acum DA risc mie-mi place sa risc daca nu viata e plictisitoare poate a 2 oara merita.PWP

7 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Oricine merita o a 2-a sansa. daca este cum se `cade`.

| cupcake02 a răspuns:

Mereu ai ceva de pierdut.

| MajorAsshole a răspuns:

Clar, nu.

| Deeiu a răspuns:

Sa inteleg ca-ti place sa-si bata joc de tine.straight face
Chiar daca nu ai mai avea nimic de pierdut, nu-l lasa sa-si bata joc de tine.si-a batut odata, sigur o sa-si bata si pentru a2a oara.
Daca chiar te vroia, daca tinea la tine.nu-si batea joc de tine.
Gandeste-te ca undeva in lumea asta e o persoana care chiar o sa te faca fericita.

| Aylinn a răspuns:

Nu

| MsPisic a răspuns:

As inchide ochii si as incerca si a doua oara...dar daca el greseste iar si iar,iti bagi picioarele si il lasi sa iti duca doru' si sa isi dea seama de ce a avut, dar a pierduthappy
hic, parerea meabatting eyelashes

| Ziiziii a răspuns:

Pay,cam da