| anonim_4396 a întrebat:

care este probabilitatea de a ramane insarcinata tinand cont ca am facut dragoste prima zi dupa ce s-a terminat menstruatia,am folosit prezervativ si a fost si prima oara pentru mine?

5 răspunsuri:
| MisteriuosGirl a răspuns:

Pai, daca ai folosit prezervativ, sansele sunt de 98% sa nu ramai insarcinata, avand in vedere ca abia acum ti s-a terminat menstruatia, sunt sanse destul de mici! titusi, ai grija! cand esti tanara ramai usor insarcinata! pup

| andryandreea a răspuns:

Daca ai folosit prezervativ sansele sunt minime, aproape nule.

| denora a răspuns (pentru andryandreea):

Am folosit prezevartiv, si chiar si asa el cand a ejaculat a scos-o afara

| andryandreea a răspuns (pentru denora):

Atunci stai linistita, nu ai de ce sa-ti faci griji.

| denora a răspuns (pentru andryandreea):

Mersi mult, o sa incerc sa stau linistita... poti s imi dai id d tau sa te mai intreb o chestie?