| WaNTeD_4374 a întrebat:

Auziti...am 16 ani si nah ma masturbez destul de des (cam de 2 ori pe zi) si dupa un timp simt asa parca ma doare iar dupa ca imi trece durerea inceme sa imi iasa cava da nu ii sp**ma. ii un lichid transparent si lipicios...va rog ajutati-ma.big grin

Răspuns Câştigător
| unnimeni a răspuns:

Ar trebui sa o lasi mai moale.
Abtine-te si tu putin. Treptat, nu dintr-o data.
Probabil acel lichid transparent si lipicios e lichidul preejaculator, care apare inainte de ejaculare.
Sti, "ce-i prea mult, strica"...

3 răspunsuri:
| Sweet111 a răspuns:

Nu te mai masturba atita.te strici complet. poate si de la asta iti curge likidu cela.

| St3fU a răspuns:

Da.ala e lichid seminal sau ceva de genu.thinking

| Decebal a răspuns:

A ajuns saitul acesta de rîsul găinelor! Invata mai bine... bucură părinții!