| stef112 a întrebat:

Deci am o problema.big grin dupa ce ma masturbez dau cu un fel de lichid lipicios dar semi transparent. dupa asta daca incerc sa o mai 'frec' ma doare rauu de tot... adica pielea se face rosie rosie ma doare. dc? cand eram mai mic se si umfla //

6 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Cu ce dai dupa ce te masturbezi?
te referi la sperma care se scurge cand ejaculezi?
sau la ceva lubrifiant?
incearca sa nu te masturbezi asa des, fa-o mai rar de atat big grin

| stef112 explică (pentru Bogdan1o):

Ma refer la sperma.

| Bogdan1o a răspuns (pentru stef112):

De obicei dupa ejaculare daca incerci sa o mai freci te simti ciudat...e ca o gadilatura sau ceva de genu....eu asa simt, nicidecum nu ma doare nimic
poate te iriti sau o freci pe uscat sa zic asa, cand te masturbezi umezestel putin, cu apa sau saliva...o sa fie altfelwinking

| VADIq a răspuns:

Masturbezi prea mult.

| stef112 explică (pentru VADIq):

Dau o data la 3 zile e mult?

| MADLOVEX a răspuns:

Foarte adevărat ce a zis VADIq... găndeşte-te că "dând la manivelă" zilnic... nu prea îi convine nici "lui" şi nici corpului. Prin masturbare îţi calmezi hormonii, satisfăcându-ţi plăcerile. Ocupă-ţi timpul cu altceva!winking