| carmen_4289 a întrebat:

Auziti am cv sa va spun dar cred ca veti rade de mine...
Am inceput sa ma excit singura.Cand am inceput prima data mi-a placut si acum este ca un drog.Cand nu este nimeni acasa ma uit la filme porno si ma excitstraight face

7 răspunsuri:
| athos01 a răspuns:

E ceva normal, asta se intampla la toata lumea daca vrei sa mai vb. da add la mrns_adrian

| SakonSIUkon a răspuns:

Tot ce se manifesta asemeni unui drog nu cred ca e de bine...

| Katherineeeeeeee a răspuns:

Este ceva normal mai ales daca in in perioada [sa zic asa] adolescentina.
Multi fac la fel ca tine dar ai grija sa nu devina un obicei pentru ca mai tarziu pot aparea probleme serioase...

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Interesanta intrebare.

| Iulici94 a răspuns:

Este ceva normal s te exciti sh sa.ti placa stai lin