| anonim_4396 a întrebat:

Auziti TPU voi ce ati alege dintre doua fete adica una care ii provocatoare si frumoasa si te face cumva sa te simti bine langa ea si cea lalta ii frumoasa desteapta si buna la suflet

Răspuns Câştigător
| ankadella a răspuns:

Buna Alex. Eu as alege-o pe cea buna la suflet,pentru ca frumusetea si senzualitatea nu sunt in permanenta prezente,se mai reduc, se mai pierd, insa bunatatea si cumintenia se gasesc destul de rar in ziua de astazi. Alege-o pe cea care te face mai fericit, cea cu care poti muta muntii din loc, nu doar cea care te excita cand o privesti. Succes!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Alege-o pe prima daca poti, pentru ca la a doua nu ai sanse, fiind si desteapta.

| Catalinhhh a răspuns:

Bună!
Alegerea e doar a ta și a inimi tale. Ideea e că e greu de ales întradevăr. Depinde și de vârstă zic eu, sau dacă vrei să îți faci o imagine mai bună. Ce vârsta ai? Ele te plac pe tine sau tu pe ele? Asta cântărește extrem de mult în alegerea ta.

| Immortal69 a răspuns:

Si eu am fost tot in aceasta situatie si inima a ales-o pe prima dar poate ar fi mai bine sa alegi pe cea mai desteapta, oricum sper sa faci cea mai buna alegere.