| JackieASD a întrebat:

Auziti, unui baiat i place de mine si mereu pe mess imi zice sa fac un cuplu cu el si eu nu vreau pentru. ca ma enerveaza si intr-o zi m-am cuplat cu el ca sa nu-mi mai faca declaratii de dragoste. Cand am intrat pe mess mi-a zis un prieten de-al meu sa fac o conferinta cu prietena mea si cu baiatul acela care ma iubeste.Si incepem sal tot batjocorim asa din joaca iar acum tot imi zice ca is indragostita de el si eu nu sunt si se da mare pe langa mine. Ce sa faac! spuneti-mi dau funda!

Răspuns Câştigător
| plagialist a răspuns:

Ciudat! Adica, inseamna ca e obsedatlaughing dar poti sa-l faci de ras sti adica sa spui, nu stiu ceva ce sti tu sa-l faci de raslaughing)rolling on the floor) sa stii ca e o solutie si astarolling on the floor))

4 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Domnisoara,altadata ai grija pentru ca joaca poate deveni serioasa.Ai grija ce-ti doresti in fiecare secunda.Acum arde-o cu vrajeala serioasa inainte si baga o prietena sa cada indragostita de el astfel incit sa le surprinzi conversatiile pe mess si sa-l dati dreacu amindoua.La virsta asta nu este greu.

| LikeNobodyElse a răspuns:

laughing)) daca te a mancat laughing) te ai si scarpinat ...aia e nu il baga in seama. indiferenta doare happy.se va potoli el stai linistita

| Anutsa24 a răspuns:

Da-i papucii daca nu te intereseaza.

| TraficantăDeDulciuri a răspuns:

E naspa treaba. Pai spune-i direct ce simti pentru el, de obicei asa fac eu, ii spun in fata se supara si nu mai vorbeste mult timp cu mine... iar daca insista il ignor sau ii zic lucruri care il dor happy si e gata treaba. Spor la jigniri si la spus tot ceea ce simti si ce crezi despre elwinking