| elenababy a întrebat:

Avand un cont pe un site de dating si socializare (gen neogen, sentimente, badoo, tagged) ai sau ai pune o poza clara cu tine sau ai prefera o poza cu ceva (animal, inimioara, peisaj si orice altceva)? Sunt curioasa pentru cam vazut n variante si v-as ruga sa si spuneti de ce alegeti una din variante.

2 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

Nu mi-as face cont pe asa ceva.
Nu's in halul asta de disperat laughing

| Ion_Daniel_1968 a răspuns:

Nu suport prefacatoria, deci da numai poza reala. poza falsa? hm ...doar cei deja intr-0 relatie fac asta (cred ) ca sa se fereasca de complicatii