| elenababy a întrebat:

Daca ai un cont pe un site de dating si socializare (gen neogen, sentimente, tagged) ai sau ai pune o poza clara cu tine sau ai prefera o poza cu ceva (animal, inimioara, peisaj si orice altceva)? Sunt curioasa pentru cam vazut n variante si v-as ruga sa si spuneti de ce alegeti una din variante.

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Eu as alege o poza clara si reala cu mine,asa cum am facut si pe acest site! De ce sa pun o poza cu animale,peisaje sau alte chesti? Mi se pare ceva pueril! Eu aleg acesta varinta pentru ca asa am porocedat pe majoritatea site-urilor,mai ales pe cele de socializare! Anumite persoane cred ca unii utilizatori ii vor judeca dupa aspectu fizic sau pur si simplu se cosidera urati/e, asta e si motivu de opteza pentru avatare cu animale, inimioare si multe altele.Sentimente din cate stiu eu e un site de matrimoniale,nu e logic sa pun o poza cu mine?! Cu toate ca astfel de site-uri mi se par o prostie, mai bine abordezi o fata intru-un club, bar sau prin oras decat pe un site...E mult mai placuta si intresanta o conversatie fata in fata decat pe net! Cred ca am c-am deviat de la subiecthappySoryy

| ღஜღLife4Loveღஜღ a răspuns:

Nu esti interesant/a daca ai poza ta happy asta e parerea mea happy

| elenababy explică:

Care e raspunsul tau?