| elenababy a întrebat:

Daca ai sau ti-ai face un cont pe un site de dating si socializare ai sau ai pune o poza clara cu tine sau ai prefera o poza cu ceva (animal, inimioara, peisaj si orice altceva)?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Depinde ce cauti pe site-ul respectiv.
Daca vrei doar o amicitie si o conversatie sa mai iesi din rutina,o fotografie a ta,ar complica lucrurile.
Daca iti cauti perechea,ok, fotografia ta este cel mai clar argument ca nu ai nimic de ascuns si esti o persoana bine intentionata.
Atentie la Don Juanii virtuali, vad ca deja tatoneaza terenul!

| Nuvăsufăr a răspuns:

Dacă e de dating, logic că anonimatul nu-şi mai are rostul. Deci poza va fi cu mine.

| eurynomus a răspuns:

Cu mine, evident k altfel nu ar mai avea farmec si ar fi k o miciuna

| OtakuForever a răspuns:

Cu mine.