| elenababy a întrebat:

Aveti un cont pe un site de dating si socializare (gen neogen, sentimente, badoo, tagged)? Aii sau ai pune o poza clara cu tine sau ai prefera o poza cu ceva (animal, inimioara, peisaj si orice altceva)? Sunt curioasa pentru cam vazut n variante si v-as ruga sa si spuneti de ce alegeti una din ele.

8 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Daca vrei sa fii cunoscuta e bine sa pui o poza cu tine, daca nu vrei sa te cunoasca nimeni atunci folosesti o alta poza cu caprioare sau altceva, asa se face de obicei! bafta!

| stejara2 a răspuns:

Depinde ce vrei, dar daca tu vrei sa iti faci prieteni prin intermediul acestor site,la inceput e mai bine sa pui poze cu inimioare, animale, si daca ajungi sa cunosti pe cineva cat de cat, si respectiva persoana vrea sa stie cum arati, ii poti arata o poza de a ta, in privat.Alfel,risti sa fii asaltata de tot felul de indivizi, succes!

| elenababy explică (pentru stejara2):

Marea majoritate iti cer o poza la prima conversatie pe mess in primele 5 minute... Am zis sa incerc eventual si prin intermediul site-urilor sa gasesc pe cineva tinand cont ca nu ies in cluburi, prieteni nu prea am marea majoritate sunt fete maritate sau au prieten si nu stiu pe cineva cu care mi-ar putea face cunostiinta... Asaltata ca si femeie esti oricum cu sau fara poza cu tine si de tot felul de dubiosi si obsedati de sexwinking

| stejara2 a răspuns (pentru elenababy):

Daca intr-adevar vrea o relatie adevarata, bazata si pe altceva decat sex, va avea rabdare pana vrei tu sa ii dai poza.si atentie, multi lupi se ascund in blana de mielusel!

| Leon a răspuns:

Eu am avut pe sentimente si pe neogen, ce pot sa iti zic, aceeasi lume care o intalnesti si pe strada. E o pierdere de timp adica fiecare intelege ce vrea. Eu as pune ceva simbolic, poza pe care o am pe TPU de exemplu nu o am sa agat adolescente frustrate ci e simbolica, adica denota caracterul meu, personalitatea, sau mai bine zis un om normal, care munceste din greu, cu o mentalitate sanatoasa, iar cand socializez incerc sa exprim toate astea. Te pupa leon

| MihaelaDart a răspuns:

Folosesc facebook-ul si da am poze cu mine, nu cu caprioare si stele verzi.

| cristiandac a răspuns:

Momentan nu am o poza

| Valeria_Matei_1959 a răspuns:

Am pus poza mea reala.