| -TattO- a întrebat:

Aveti dreptate, isi bate joc de tot.
Am vrut sa ne intalnim azi dupa ce isi face temele si ce mai are de facut pentru scoala. Inceputul e cam asa. Am sunat-o azi cand a iesit la 3. Nu mi-a zis nici daca ne vedem nici daca nu. Am intrebat-o eu pana la urma. A zis ca nu stie, ca are de invatat si toate cele. Bun. Am zis ca sigur nu ar putea sa iasa afara macar 20 de minute? a zis ca imi spune daca poate sau nu pe la 4 jumate. Ca sa vada cat si cum are pentru maine. Am sunat-o acum la 4 jumate si raspunsu e cam asa " ca nu ne putem vedea ca am prea mult de invatat si termin pe la 7 cam asa" am zis "frumos" ea " asta-i viata" asta e raspuns? Apoi m-a luat iat cu bine, pa (cu toate ca a zis ca nu o sa mai faca din astea) am tacut un moment si a zis ca ce vreau sa faca? I-am explicat ca daac chiar tinea la mine si ii era dor isi facea timp sa ne vedem si noi putin si sa vorbim. A zis ca ce, sa nu mai invete ea sau ceva de gen?! am zis bine, daca chiar asa neimportant sunt, a continuat cu bine, pa si mi-a inchis telefonul.

Nu vroiam decat sa ne vedem si sa vorbim putin despre ce se intampla. Dar vad ca nu merge. Iara ma simt amagit, umilit. Si in acelasi timp imi e dor de momentele alea cand sa purtat frumos. Ce mai e sa fac?

Ma iubeste fata asta?

Nu imi mai vine sa insist atat, pare prea ca nu ma vrea. Cu toate ca zice ca s-a schimbat si ca imi arata. Dar cum? ar trebui sa o sun inapoi sa ii sun ceva?

Mai adaug ceva dar nu trebuie luat in seama 100% - daca sa zicem prin absurd as suna-o acum si i-as zice ca ne despartim. stiti ce ar zice? Ceva gen " Bine, daca asta vrei, pa-pa " cred ca asta ar zice, din cate o cunosc.

Ce ma mai sfatuiti? Sambata ar fi trebuit sa ne intalnim dar nu mai stiu. Daca o sa mai vorbeasca cu mine sau ceva.

Posibil sa imi dea maine bep sa o sun, cand iese de la scoala. Dar nu stiu sigur!

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Maica, daca imi facea ''al meu'' asa ceva, il scuipam intre ochi si ziceam ''jet!'' instant.
Inteleg ca vroiai sa repari lucrurile, sa va mai dati o sansa, dar si un orb, un surd si-ar fi dat seama ca nu mai are rost!
Ai ajuns, practic, carpa ei si asta, mai draga, e cel mai umilitor lucru: sa cersesti dragostea ce nu exista!

In viata ta, asculta la mine, sa nu te mai umilesti pentru o femei!
Esti barbat sau fatalau?!

Daca erai in fata mea, iti dadeam si una dupa ceafa ca sa te trezesti la realitate!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Mai eu nu inteleg de ce o mai bagi in seama. si de ce mai pui intrebari aici pe site daca tot nu tii cont de sfaturile noastre si o cauti in continuare... iar ea isi bate joc de tine si iti tranteste telefonul in nasstraight face simte ca te are la picioare si te manipuleaza cum vrea ea. in ochii ei esti...scuza-ma ca iti zic un fraier pe care ea il joaca dupa bunul ei plac. las-o in pace. nu o mai baga atat in seama. daca chiar te iubeste sa te caute ea!

| AliceHappyGirl a răspuns:

E clar ca nu ii pasa de tine. Las-o si isi va da seama singura ce a pierdutwinking Nu uita ca roata intotdeauna se intoarce si ii va face si ei asa tocmai acela pe care il va iubi cel mai mult si cu care va dori sa stea tot timpulwinking
Tu sa-ti vezi de viata ta, distreaza-te, cunoaste alte fete, fa-ti o alta iubita si las-o pe ea.
Cand va realiza ca a gresit purtandu-se asa cu tine va dori sa se intoarca la tine, dar atunci nici tu nu vei avea timp pentru ea. O sa regrete.
Nu te mai stresa atat de tare si traieste-ti viata! Traieste-ti viata, dar cu capwinking Sigur intelegi ce vreau sa spun. Bafta!

| NickiMinaj a răspuns:

straight face Nu inteleg de ce insisti atata, daca vezi ca nu ai cu cine... credeam ca mania asta o au doar femeile.

| Ingerash a răspuns:

Mai iti spun sincer, fata asta nu te iubeste, isi bate joc de tine, treci mai departe, nu te merita, din cate spui mie mi se pare ce esti un baiat sincer si iubitor si astea aunt cele mai importante calitati la un baiat, incearca sa gasesti alta fata care sa simta ceva pentru tine, nu doar sa isi bata joc.Multi pupici din partea mea, pa, pa

| Dariana a răspuns:

Imi pare rau pentru tine dar din cate citesc, ea nu prea mai tine la tine si e idiferenta. Poate cel mai bine ar fi sa va despartiti, nu ai de ce sa te simti umilithappy, dar mai asteapta cateva zile daca se comporta tot asa las. o, mai bine asa decat sa suferi mai mult.happyO seara placuta! SPer sa iti rezolvi problemele.happy

| -TattO- explică:

Inteleg.

| b00m a răspuns:

Pai...nu poate fi ceva de bine. Si eu sunt fata, si sincera sa fiu nu i-asi raspunde asa unui baiat de care sunt 100% sigura ca ma iubeste. Nu i-as spune "Bine, pa!", nu l-as jigni, si nu as reactiona intr-un fel obisnuit cu "daca asta vrei, papa" daca mi-ar zice ca vrea sa ne despartim. Dar tu, daca o iubesti cu adevarat, urmareste-o in pauze, daca e nevoie, si la baie, prefa-te ca iti trebuie ceva, roaga un prieten de-al ei sau de-al tau (pe care sa il cunoasca si ea) sa o intrebe ce simte pentru tine, iar daca e ceva negativ, spune-i ce simti si tu, iar daca e pozitiv, incearca sa-i spui ca si tu simti la fel, si ca, daca i-ai gresit cu ceva, iti pare rau, si invit-o in oras, dar las-o sa se gandeasca o vreme lla ce are de facut, insa mai bine i-ai sugera o sambata sau duminica, deoarece fiind week-end ar trebui sa fie mai libera, si fi cat mai romantic posibil. Asta este sfatul meu. Poate tu ai altul! Succes in continuare, si numai bine. Te pup!