| christ91 a întrebat:

Sunt cu o fata de o luna jumate,a facut-o cu mine la prima intalnire,vorbeste cu mine aproape toata ziua la telefon,practik se uita toata ziua la tv si sta in casa,cel putin asta reiese din faptul ca vorbesc mereu cu ea la telefon,ea este un pic Emo credieri s-a suparat cum se supara de obicei,am ajuns mereu s-o impac numai ea se supara pana i-am zis ieri ca daca nu ma suna in ziua aia nu mai are ce vorbi,a comentat ea un pic si pana la urma m-a sunat si ne-am impacat, spre seara s-am spus ca as vrea sa ne intalnim, mentionez ca e a 3-a oara cand i-am zis,pana acum a gasit diverse motive,care din cate am observat nu erau adevarate,aseara i-am zis ca azi sa-mi spuna cand ne intalnim ziua urmatoare sau poimaine,mi-a zis ca imi spune sigur azi, azi vorbesc cu ea normal de dimineata si p urma peste vreo ora primesc mesaj ca nu poate veni nici maine si nici poimaine ca trebuie sa stea acasa, Ideea e ca sta la 40 minute distanta de mine,deci poate veni cu autobuzul,daca vorbeste cu mine aproape mereu la telefon,imi spune ca tine la mine dc gaseste tot timpul mtive sa nu vina,daca nu o lasau parintii imi spunea clar,dar cand imi zice ca nu se simte bine,cand are treaba cu bunica[sa in schimn ma suna mereu si vorbim, acum am lasat-o sa inteleaga ca daca nu vine sa ne vedem nu mai avem ce vorbi, ea cred ca ar vrea sa ne intalnim cand incepem scoala dar e posibil ca de cand ne-am cunoscut si vorbim sa nu poata sa vina si ea sa ne vedem face maxim 30 de minute, nu inteleg dc nu vrea sa ne vedem, sfaturi sa o mai sun? sau daca tine la mine ma va suna.e si foarte orgolioasa multumesc

8 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

E cam ciudata fata asta, ciudat e si faptul ca a facut-o de la prima intalnire, in fine, de la inceputul intrebarii mi-am dat seama ce fel de fata e, dar hai sa nu-mi dau cu parerea, timida? n-as putea spune ca e, ori nu o lasa ai ei si nu vrea sa zica, pentru ca ea crede ca ai sa razi de ea. Ori are pe altu, si nu vrea sa vii la ea si nici ea la tine, nu cred ca sta numai in casa si tu vorbesti cu 24 din 24, asa ca n-ai de unde sa stii, numai ameninta ca nu reusesti nimic, din contra zice ia mai da-l naibii pe asta.winking.o solutie? hm..nu-i mai zice cand te duci la ea si fa-i o surpriza, vezi cum reactioneaza, o suni fix cand esti in orasul ei, sau daca stii unde sta atunci cand esti in fata blocului/ casei ei. Succes.

| neutrino a răspuns:

Stii cum se numesc fetele care cedeaza din prima? Spune tu, ca sa nu spun eu. Probabil ca-i placi cum arati, dar sigur nu a fost impresionata se sexul facut cu tine. Are ale necesitati. Inainte de a ma injura, gandeste-te ca poate am dreptate.

| christ91 explică (pentru neutrino):

I-a placut nu se pune problema.

| Ekcstsy a răspuns:

Nu ai prestat bine la capitolul sex si daca va intalniti inseamna sa o faceti din nou si nu vrea.

| christ91 explică (pentru Ekcstsy):

In nici un caz i-a placut vorbesc la modul serios, atunci de ce continua sa mai vorbeasca cu mine si plus este si foarte geloasa pe mine, ma controleaza mereu ce fac.

| IvyChris a răspuns:

Frate,tu esti chiar cretin. Poate fata nu putea sau chiar s-a saturat de tine.Lasa-i putin spatiu ce dracu.Si oricum daca o ameninti ca daca nu face nu stiu ce numai are ce vorbi cu tine nu rezolvi nimic, arati cat de posesiv si ratat esti, si nu ar mai trebui sa faci fetel sa cedeze sa si-o traga...Din cate am auzit mai bine iar fi singura decat cu tine

| christ91 explică (pentru IvyChris):

Omule i-am zis sa ne vedem, daca nu la mine in oras, la ea in oras, i-am aratat ca o iubesc insa si ea vrea asta ca vorbeste mereu cu tenta erotica, ca vrea sa o facem ca nu stiu ce...

| Pitzipoanca a răspuns (pentru IvyChris):

Fratele meu, nu mai posta la 14 ani. Esti pe langa subiect.
On-topic: Cu tot regretul, nu pot respecta adolescentele, mai ales cele care o fac la prima intalnire. Fata nu merita efortul, e interesata doar de sex. Si probabil e in depresie, din cauza asta evita sa va intalniti.