| Barajag a întrebat:

Aveti fantezii sexuale? Ce faceti cu ele? Le puneti in practica sau le pastrati in viziunea voastra?hee hee

Răspuns Câştigător
| mihaa a răspuns:

Am fantezii 2, dar din pacate sotu nici nu vrea sa auda de asa ceva, e mai taranbig grin

20 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Am avut norocul sa gasesc pe cineva care sa-mi indeplineasca toate fanteziile sexuale, si sa stii ca nu a fost usor, barbatii astia se sperie mai usor decat credeam. acum chiar nu mai am niciuna.

| JeSa a răspuns:

Amwhistling fantezii versus unui "vip"tonguelaughing, dacă e să ajung la el blushingi le transmittongue,,, acumwhistling sper să ne facă "faţă" şi "patul"winkingrolling on the floor

| Barajag explică:

@harciog:crezi ca nu vei avea timpul necesar in a le pune pe toate in aplicare? oho, timp este slava domnului, numai imaginatia sa fie bogatahee hee

| Barajag explică:

@mcvlad :am destul soare stai linistitbig grinNu-ti convine intrebarea, nu raspunde, nu esti obligat.

| alinuta113 a răspuns:

Mai mult le pastrez! sunt mai retinuta dar de fire mai perseverenta si nu prea vreau sa imi arat sentimenetele si fanteziile! depinde de om fiecare vede lucrurile in felul sau si gindeste la fel de diferit!

prfml
| prfml a răspuns:

Ce rost mai are sa iti faci fantezii, bineinteles in limite, daca nu le pui in practica, nu imi pun problema daca le pun imi practica, imi pun problema cand happy

| Sniper a răspuns:

Si normal ca le pun in practica laughing.
Dupa care, vin altele noi si tot asa.

| hax0r a răspuns:

Nu cred ca ar dori cineva sa afle vreodata. le pastrez pentru mine "in my dark side of my brain". vorba aia.

| sergiu a răspuns:

Fantezii ar fi o gramada...in fiecare zi apare ceva nou, dar deocamdata le pastrez ca nu am persoana potrivita cu care se le incerc big grin

| mcvlad a răspuns:

@Ursulika, esti maniaca in adevaratul sens al cuvantului. Doar acest gen de intrebari adresezi. Simti cumva lipsa... soarelui? happy

| dgvfm a răspuns:

Salut, permite-mi sa spun cat de frumoasa esti, sincer, este, un compliment, vrei sa ne cunoastem, sa discutam, uite te rog, am sa-ti las idul meu de mess, care, este, urmatorul, dumi_dumitrescu2000, ok pai sa raspundem, la intrebare, eu personal daca am fantezii sexuale, si as avea ci cine sa le pun in practica, sincer, as face orice sa putem sa ne simtim bine, si ea si eu, de ce nu sa le pui in practica, uneori sa stii ca sexul, conteaza uneori in viata unui barbat sau unei femei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele da, unele nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le pun in frigiderhee hee
Cand am nevoie de ele... le scongellaughing si le gateschee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le fac proba si pe urma dau lectii big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Siguuuuuuuuuuurr a revenit ursulika cu intrebarile eiiii`!batting eyelashes)laughing\dancing

Eu CRED CA inca n`am vo` fanteziethinking, da` cand o sa`mi treaca una prin cap`batting eyelashesrevin si`ti "reraspund" laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne Ursuliciule, la cita imaginatie am nu mi-a ajuns niciodata timpul sa le pun in aplicare pe toate.Pai care este farmecul lor? Numai sa le gindesti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine nu are? da am si daca le-as pune in practica te-as intrecehee hee

| leelou a răspuns:

Si inca cate... laughing Din pacate, unele s prea indraznete si n-ai cu cine le pune in practica. Asta e, ramane la stadiul de fantezie, imaginatie. Life sucks, right?laughing)

| iulianlll a răspuns:

Avem si le si punem in practica numai ca trebuie sa-ti gasesti persoana potrivita pentru asta...

| nordiku a răspuns:

Am si le pun in practica.