| danylove37 a întrebat:

Aveti prieten? la ce varsta va-ti sarutat? la ce varsta ati avut primul prieten? cum a fost relatia? mai tineti legatura cu el?

Răspuns Câştigător
| Dayana06011999 a răspuns:

Pai acum am prieten.m-am sarutat la varsta de 11 anihee hee. primul prieten a fost tot la 11 anihee hee. relatia a fost super pentru ca si in prezent sunt cu el si tin mereu legatura. sper sa fiu cu el in continuarebig grin.pupkiss

6 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Prima relatie a fost un fel de relatie, asa. ca in copilarie. Cu tinut de mana, dar a durat doar 2 saptamani. Nu mai tinem legatura deoarece el a decis sa o rupem. Dar eu am o viata inainte si trec peste piedici si cu bune si cu rele. happy

| Buttercup30 a răspuns:

Am prieten.la 13 ani m-am sarutat prima data.la 13 ani am avut primul prieten.relatia a fost foarte scurta.rar,daca il vad pe strada vb dar asa nuprea din cauza prietenei lui foarte posesiva laughing

Răspuns utilizator avertizat
| ellalove a răspuns:

Acum nu mai am.Primul meu sarut a fost la 13 ani.nici nu ma asteptam dar a fost superb ce sa zic:X.si apoi am devenit iubiti.relatia a durat o luna de zile si pot sa spun ca a fost prea faina.ne intelegeam bine ce pot sa zic.iar dupa o luna de zile el a decis sa ne despartim:-W dintr-o chestie de care au nevoie baietichatterbox si nu i-am putu sa-i dau.si acum nu mai tin legatura pentru ca dupa ce am terminat relatia au trecut luni bune.si totusi ma mai suna m-am mai intalnit de vreo 3 ori cu el.dar apoi mi-am dat seama ca e un fals si a inceput sa ma faca ca pe dracu la altiangry.si tot el m-a sunat cu o zi inainte de revelion sa ma intrebe ce mai fac.mda! pacat ca nu mai tinem legatura.dar asta s-a intamplat din cauza lui.

| Lina_4442 a răspuns:

In prezent am prieten! Prima oara la 15 ani acum am 20! primul prieten la 15 ani! Relatia a fost ceva foarte interesanta! ca prima oara treceam prin asa ceva! pima oara simtiam fiorii dragostei! A fost ceva de neuitat a durat 9 luni! dupa care eu am plecat in capitala si totul sa sfirsit! da sigur ca mai tinem legatura! am ramas prieteni!

| xbox360_2907 a răspuns:

Sunt baiat.momentan nu am prietena, m-am sarutat la 11 ani, prima prietena la 10, a fost o relatie foarte frumoasa, mai tinem legatura... fundita?