| Alexandra0077 a întrebat:

La ce varsta ati avut primul prieten serios? adica o relatie mai lunga fara relatii intime dar sa tineti unul la altul

Răspuns Câştigător
| ReiVaN a răspuns:

Eu ca baiat sunt mandru ca nu am avut prieten serios, si nici nu imi doresc sa am.

| Aneel a răspuns (pentru ReiVaN):

Prieten sau prietena? laughing

| ReiVaN a răspuns (pentru Aneel):

Am spus 'Prieten serios.'
prietena e altceva happy

10 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Cand am inceput sa judec.17-18 ani

| Patrăţel a răspuns:

S-a incheiat de curand.
La 15 ani, a durat 7 luni. happy

| july00 a răspuns:

La 13 ani..am avut o relatie de 7 luni..neam despartit ceva timp..si acum iar suntem impreuna!:*

| RandomGirl a răspuns:

15 ani, inca suntem impreuna. (au trecut 3 ani jumate)

| XyYx a răspuns:

Niciodata nu mi-au placut relatiile "neserioase", daca le pot spune asahee hee, asa ca nu m-am bagat unde am vazut ca nu e de mine big grin.

Prima relatie serioasa am inceput-o pe la 18 ani, ne-am iubit, insa el a calcat stramb la un moment dat, iar cea de-a doua, acum la 21

Răspuns utilizator avertizat
| abracadabrism a răspuns:

Sincer? Sunt aproape de majorat si nu imi trece asa ceva prin cap, asta e varsta la care sa experimentezi, nu sa te ingropi in sentimente, dupa care esti dezamagit si se prabuseste totul in jur. Am prietene care au facut asta, mare greseala, parerea mea! Eu zic ca e bine sa copilaresti pana la 19-20 de ani sau pana cand simti nevoia. Pana atunci sunt doar hormoni, si din cauza asta nu cred ca poate exista o relatie serioasa, cel putin nu fara relati intime.
Cat despre varste de 14-16 ani, sa fim seriosi, oricat de inaintat moral ai fi tu, intr-o relatie e vorba de doi si sansele sunt mici sa iasa ceva cat de cat.

| Alexandra0077 explică:

Adica relatie serioasa*