| Ankiss123 a întrebat:

Aveti sugestii de mesaje dragute de noapte buna pentru iubitul meu? (in afara de clasicul nb te iubesc)

Răspuns Câştigător
| Bubu9110 a răspuns:

Buna!
Incearca site-ul asta http://www.fetesibaieti.ro/mesaje/noaptebuna.php?mesaje=3

8 răspunsuri:
| Carmen a răspuns:

Sunt o gramada, dar nu-mi vin acum in minte. E mai ok sa cauti pe googlewinking

| blaxy a răspuns:

Dragostea mea pentru tine, va dura pana cand un orb va reusi sa picteze zgomotul unei petale de trandafir cazuta pe o masa de cristal.TE IUBESC! tongue fundita

| xxdd a răspuns:

"vise placute si ciufulitesmug sa visezi numai fete frumoase, dar nu multewhistling "

| andr33a_2690 a răspuns:

Poti sa cauti pe google si gasesti o groazawinking

| dan_1805 a răspuns:

Nb sper sa ma visezi
nb dimineata voi fi langa tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clasicul 'nb te iubesc' este f frumos daca vine din inima.

| Aydutza a răspuns:

Nb puy te iubesc mult de tot sa ma visezi la noapte somn usor te sarut dulcik de totkisskisskiss. SUCCES sper ca te-am ajutat

| catalin200 a răspuns:

Te ador vreau sa te fac fericit in aceasta seara vrei sa ne iubim ca doi indragostiti