| Beibyyyyy :-x a întrebat:

Ce statusuri stiti?(de iubire, dragoste, etc.)

Ce status as putea pune pentru iubitul meu?big grin

In afara de clasicul "Te iubesc!"

Funda + votlove struck

Răspuns Câştigător
| lollipop_6643 a răspuns:

"Sunt a celui pe care il iubesc, si cel pe care il iubesc e al meu
☺|Aseaza sarutul meu p buzele tale dulci,|☺ ☺|pune dragostea mea in inima ta,|☺ ☺|aseaza`ma p mine in suflet la tine |☺ ☺|si promit ca te voi iubi numai p tine!:X|☺ •"
72. ""• ia`Ma de MaNa Si Sa faCem o pLimbaRe. Sa fi doar tU Cu mine, paN` La RaSariT de sOaRe. fara pReTeni, fara TimidiTaTe. fara teLefOane mObiLE si-apeLuRi RataTe. •""

""• Il iubesc pentru`ca ma face sa zambesc.~!•""
"● Cine Este acolo sa te ia in bratse`. Sa te faca sa vrei sa-ti dea sperantse`. Te ajuta. Sa treci peste tot! love struck
O Singura dOrinta am: IUBESTE`MA…! Daca nu stiu sa ma cOmpOrt…INVATA`MA…Daca Ti-am gresit cu ceva IARTA`MA…Dar sa nu spui niciOdata…`NICIODATA`…"
. In intuneric tu esti lumina care imi da viata
Tu poti sa te-ndoiesti de soare, de focul ce scanteie-n stea, de legile nemuritoare; Dar nu si de iubirea mea

"♥ Am un baiat nu-l las pentru ca tine la mine, ma iubeste si tot ce face, face pentru mine; X♥"
"♥Pune suflet in ceea ce faci♥Atatea eu cate ti-am spus, si la inima ti-au ajuns, tu stii ca asa sunt eu, te iubesc in felul meu"
Funda? :X

2 răspunsuri:
| emm a răspuns:

"el, poate e singurul ce poate sa'mi promita sa ma minta ca o sa treaca toate"love struck
"another night, another dream but always you."love struck
"si nu ma intreba ce vreau, deja stii prea bine, te am pe tine.si daca acum esti al meu vei ramane asa mereu"love struck

| TheOne_5413 a răspuns:

Ma gandesc la tine in fiecare zi si nu ma opresc nicio clipa...