| DeNNysyK a întrebat:

Am o intrebare poate stupida, dar vreau sfaturi! De o saptaman iubitul meu îmi trmite mesaje "scurte" de noapte buna. Iar înainte imi trimitea mesaje de minim 6 pagini. Acum doar " noapte buna! te iubesc viata mea/ingerasul meu...etc". Ar fi un motiv de ingrijorare?

2 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Bebbe:*! Nu prea. Poate pur si simplu crede ca probabil te-ai plictisit sa citesti vreo 6 paginii pe noapte. Il poti intreba daca nu crezi ca este motivul asta. happy

| Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Nu. Poate ca simte ca tu nu apreciezi ca el scrie atat, sau ori are alt motiv. Cel mai bun lucru e sa'l intrebi de ce nu mai trimite mesaje lungi si daca s-a intamplat ceva. E cel mai bun medicamentwinking Baftaa