| LittleOne a întrebat:

Avetzi ceva regrete ca ati inceput veata sexuala? si daca da, care sunt ele?

4 răspunsuri:
| Floore a răspuns:

Da putin. Daca stai sa te gandesti bine ati incepe viata sexuala inseamna ca intri intr-o noua etapa a vietii, si practic ti-ai pierdut copilaria.Dar stai linistit/a toti trebuie sa ne maturizam odata.

| ASimpleUser a răspuns:

Pffff...intrebarea asta a fost pusa de nu stiu cate ori...incercati sa fiti putin mai originali

| LittleOne explică (pentru ASimpleUser):

Poate si a fost, dar am mult de cautat pina le gasesc sa ma uit la raspunsuri, plus la asta, lumea isi mai reaminteste intrebarea si astfel obtin raspunsuri noi happy Caut ceva raspunsuri cu experiente, fie ele bune sau rele!

| Issabela26 a răspuns:

Daca iti incepi viata sexuala, trebuie sa iti doresti cu adevarat si daca iti doresti asta si esti sigur\a nu ai ce regrete sa ai!