| PkAdi a întrebat:

azi 10 ianuarie e ziua mea big grin cea mai frumoasa "urare" de La Multi Ani primeste funda >big grin

Răspuns Câştigător
| Roby1998 a răspuns:

LA MULŢI ANI, în viata să te împiedici de un bolovan de NOROC, să calci într-o baltă de FERICIRE, să te stropesti din cap pâna-n picioare cu IUBIRE şi să fii SANATOS! happy

7 răspunsuri:
| andreeaiacovita3 a răspuns:

La Multi Ani cu sanatate sa-ti de-a domnul tot ce vrei! Sa ai multa sanatate, bucurie si tot ce iti doresti! La Multi Ani!

| Kid_4219 a răspuns:

Pai, n primul rand, imi pare rau ca nu ne-ai spus si cat implinesti dar merge si asa.
Sa ai 1 an nou fericit, 12 luni de bucurie, 53 de saptamani de fericire, 365 de zile de dragoste, 8760 de ore de sanatate, 525600 de minute d putere de munca si 31536000 de secunde alaturi de persoana iubita, La Multi Ani, dragul nostru, cetatean TPU! :*

| princesSheart a răspuns:

Vad ca sunt singura big grin.La multi multi ani!

| Gina1 a răspuns:

Chiar daca viata nu e asa cum o doresti,chiar daca cei pe care ii iubesti te mai supara, iarta si uita, zambeste si bucura-te alaturi de noi care iti dorim astazi "La multi ani!", cele mai frumoase ganduri de bine si sanatate... LA MULTI ANIIIIIII! big hug

| AndreiuTeUrmărește a răspuns:

Pai nu iti fac o urare sofisticatahappy...Doar iti urez un calduros "La multi ani!" si multa sanatatehappy!

| Ciprikao a răspuns:

La multi ani! Sa ai parte de implinirile dorintelor tale, de iubire, de bani si de sanatate ca-i mai buna decat toate! In momente de cumpana sa ai parte de sprijinul familiei! Sa fi sanatos si multi ani inainte! big grin happy

| UncertainSense a răspuns:

Sa te imbeti asacum nu te-ai mai imbatat vreodata si sa ai parte de curve! La multi anisi sanatate!

Întrebări recente