| andrada17ani a întrebat:

Azi am avut prima intalnire cu tipul de care imi place si nu prea fost cum imi imaginam din cauza frigului si mai si ploua; iar dupa ce a ajuns acasa e cam distant zicand ca e obosit mentionez ca el sta in Buzau eu Bucuresti; l-am intrebat daca mai e o a doua sansa azis ca cum vreau eu si l-am intrebat cum sunt si azis ca sunt draguta credeti ca ma place?

Răspuns Câştigător
| AndraEatsyourBrain a răspuns:

Da. Poate el se comporta "distant" crezand ca tie nu ti-a placut intalnirea sau. cine stie. vorbeste cu el si intreaba-l daca i-a placut. Si da, te place, daca nu te placea nu mai venea in primul rand la intalnire mai ales pe ploaie si frig.
Baftaa.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunt absolut sigura ca te place

| wolder a răspuns:

Cred ca te place dar l-a deranjat ca si pe tine, ca n-a fost tocmai perfect.
discuta cu el mai mult despre asta

| Azµre a răspuns:

Da! Normal că te place!

| raluk27 a răspuns:

De ce a trebuit sa ii ceri lui parerea? Analizeaza-ti singura comportamentul si vezi daca a fost bine sau rau. A sunat gen:" nu-i asa ca ti-a placut de mine, nu-i asa ca ma inviti si a doua oara in oras?"
PS: baietii vorbesc multe si marunte, nici ei nu cred in ceea ce spun. Nu mai pune botul cand unul iti spune ca esti draguta/frumoasa.

| TheAce a răspuns:

De vreme ce v-ati vazut sigur ca te place. Stai linistita, data viitoare va fi mult mai binehappy

| PrintesaGumitaa a răspuns:

straight face din moment ce s-a intalnit cu tine...si a indurat si frigul ma gandesc ca nu ar fi facut asta de fraier

| andrada17ani explică:

Eu am venit la gara pe frig si ploaie

| FuckYouxD a răspuns:

Absolut.puppy dog eyes Odata ce a stat in frig ogramada de timp cu tine, ti'a spus ca esti draguta si in primul' si'n primul' rand a venit sa te intalneasca, DA! >; d