| Lost Angel a întrebat:

Azi am fost la strand si am cunoscut un baiat, de cand am facut cun el a inceput sa se joace adica ma baga cu capu la fundul baziunului, ma lua in brate si ma arunca in apa si tot felul de chestii din astea... O fata care era cu mine zice ca ma place.Cu toate ca eram 4 fete cu mine a stat cel mai mult... si mereu cand dispaream intreba de mine. Ideea e ca atunci cand o fata l-a intrebat dc sta numai cu mine si de ce se joaca numai cu me el a spsu ca face asta pentru ca sunt cea mia de gask. Voi ce parere aveti? thinking
ps : eu am 14 ani el 16 iar celelalte fete 11, 12 si 13happy pls ast big grin

9 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu cred ca te place happy ce zici de o intalnire in doi? smug

| TąNyą a răspuns:

Că a pus ochii pe tine. Continuă să vorbeşti cu el tongue poate iese ceva. Eşti cea mai mare dintre ele, gândeşti altfel si arăţi altfel şi i-ai sărit în ochi şi e posibil să te placă.

FantaSZy

| Dizzydizz a răspuns:

E super cool
spune-i sa va duceti din nou la strand dar doar voi 2
poate se simte stanjenit fata de pr tale
si poate iesi ceva frumos
de ce sa nu incerci?smug

| Stefania a răspuns:

Ma bucur foarte mult pentru tinelove struck.Probabil ca si de aceea trage mai mult la tine ca esti mai marehappy, darsmug eu sunt convinsta ca simte ceva pentru tinewinking. Nu ar sta atat mult timp cu tine daca nu ar avea ceva parere frumoasahappy. Lasal asa, sa vezi ce mai facesmug si daca mai face asa incearca si tu sa-i arati ca-l placismug... poate, poate iese cevasmuglove strucklove strucklove struck.Baftalove struck

| Stefania a răspuns:

Si te rog si in numele celorlalti sa ne zici ce a iesitlove struck!>:d

| sasha a răspuns:

Esti cea mai mare iar la varsta de 14 ani ai deja forme care il atrag, cred ca e destul de clar ca baitul te place el avand 16 esti fata perfecta pentru el (ma refet la varsta). bafta si vezi cum faci sa te mai intanesti cu elwinking

| ~p!$iii~ a răspuns:

Dragoste la prima vedere nu mai poate fi discutata in ziua de azi, din cate ai spus tu s'ar putea sa fi stat cel mai mult cu tine pentru ca erai cea mai mare din cele 4 fte, si poate a spus adv atunci cand a zis ca sta mai mult cu tine pentru ca u esti mai de gasca, poate s-a gandit ca u esti mai matura decat celelate fte, gandesti alfel, stii de gluma, si poate te si placea un pic, cine stiehappy

| Freak_6887 a răspuns:

Pai eu cred ca te considera o amica de a lui.si tu i-ai parut cea mai de gasca din grupul de fete cu care ai fost thinking totusi ar putea exista cateva sanse sa te placawinking

| Lost Angel explică:

Pai maine ma duc din noua la strand si el stie asta, iar atunci cand am plecat el a zis ca ne vedem marti...deci ne vom intalni maine... dar nu cred ca vom fi doar noi 2thinking