| Infatuation a întrebat:

Am iesit cu gasca cu cortul zilele trecute si am stat o noapte. Am dormit in cort cu cateva fete si un baiat, iar el statea langa mine. M-a intrebat daca poate sa se joace in parul meu, a facut asta pana am adormit apoi ma tinea in brate cu o mana. Ce inseamna asta?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ori ca-i place de tine ori pur si simplu simtea nevoia unei prezente feminine.

| WaterDrop a răspuns:

A citit in ghidul pentru ursi "Cum sa ataci noaptea un cort", ca acestia sunt speriati cand aud zgomotul degetelor ce se plimba prin parul unei fete.Asadar, instinctiv, si-a asumat rolul de mascul protector si te-a ferit sa fii mancata in acea noapte, pentru a se putea bucura de tine si a doua zi.

Sauuu, te place si nu a stiut cum sa procedeze altfel ca sa fie mai aproape de tine.Greu de zis, eu as fi ales prima varianta....viciosi ursii romanesti, mai ales dupa cateva beri.