| FaraNume67 a întrebat:

Salut am nevoie de putin ajutor. De vreo doua saptamini am cunoscut o fata. Mereu cind ma vede imi zimbeste ma ia in brate, ma pune sa stau cu capu la ia in brate se joaca prin parul meu in fine. Intr-o zi m-a sunat si mi-a zis daca merg cu ea (la sala de gimnastica ) inainte de program sa ne antrenam doar noi doi. Nici nu am ajuns bine apoi parca s-a speriat si a inceput sa sunt pe cel de la gimnastica sa vina si ei mai repede. in fine a mai venit un baiat apoi nu am mai putut vb nimic decit o tineam in brate.(credeti ca i-a fost frica sa stea doar ea cu mine) a da si am vazut la ea in telefon o poza cu ea si un baiat sarutinduse, dar cu o zi inainte a intrebat-o o fata daca are prieten si a zis ca nu poate doar ca eram si eu de fata?
Am sunat-o sa mai vb cu ea i-am trimis sms nici un raspuns

Ce ar trebui sa fac cind ma mai intilnesc cu ea

2 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Bună!
Nu are 100 % încredere în tine. Poate a mai fost rănită în dragoste și și-a pierdut încrederea în băieți! Și în legătură cu poza aceea... poți să discuți cu ea.
Pa, pa!

| TheKitty a răspuns:

Eu cred ca ea iubeste pe altcineva (acel baiat din poza), dar nu poate renunta la el, desi il iubeste, iar atunci isi gaseste alinare in bratele tale. Cucereste-o! Nu lasa fata pe mana idiotilor! :*:*