| Lost Angel a întrebat:

Azi am fost la strand si am cunoscut un baiat, de cand am facut cun el a inceput sa se joace adica ma baga cu capu la fundul baziunului, ma lua in brate si ma arunca in apa si tot felul de chestii din astea... O fata care era cu mine zice ca ma place.Cu toate ca eram 4 fete cu mine a stat cel mai mult... si mereu cand dispaream intreba de mine. Ideea e ca atunci cand o fata l-a intrebat dc sta numai cu mine si de ce se joaca numai cu me el a spsu ca face asta pentru ca sunt cea mia de gask. Voi ce parere aveti? thinking
ps : eu am 14 ani el 16 iar celelalte fete 11, 12 si 13happy pls ast raspunsbig grin

5 răspunsuri:
| rockaholic a răspuns:

Nu stiu ce sa iti zic... ori ii place de tine, ori te considera mai de treaba pentru. ca celelalte fete sunt mai mici si nu sunt 'de el'

| Zuuuuz a răspuns:

Poi eu cred ca te place si te avantajeaza si faptul ca tu ai 14 ani si restul fetelor erau mai mici.

| BlueRose1 a răspuns:

Cine stie poate te place tongue sau statea cu tine pentru ca u erai de acolo cea mai mare si cea mai matura si intr-un fel sau altul pe tine tea gasit cea mai atragatoare tonguetongue

| bianka_6461 a răspuns:

Pai... poate sa te placa, dar poate sa se si joace cu tine. ai grija sa nu ajunga la lucruri indecente, insa daca ti se pare un tip ok ai putea sa fi cu elwinking

| ileanapomorin a răspuns:

Sint multi baieti care incearca, dar nu te gindesti ca e prea devreme pentru tine, mai intii gatati scoala fa-ti o meserie o casa sa fie numai a ta, si dupa aia poti sa faci multa sex cit vrei tu.