| mariana2011 a întrebat:

Azi dimineata am avut inca un contact sexual neprotejat, prietenul meu ejaculandu-mi pe coapsa. El s a spalat si a urinat, dupa care m-a mai penetrat o data. Cand a scos penisul avea lichid preejaculator.

Credeti ca as putea fi insarcinata in urma contactului de azi? este posibil ca atunci cand a ejaculat sa mi fi ajuns o picatura in zona intima? pot ramane insarcinata din cauza acelei >picaturi? sau e posibil ca lichidul preejaculator sa ramana in mine si sa contina sperma, chiar daca el a urinat?

NU rpea a inteles nimeni intrebarile dinainte, problema nu era ca mi a intarziat menstruatia.ci daca lichidul acela mai continea sperma daca el a urinat?

4 răspunsuri:
| Georgiana05 a răspuns:

Eu stiu de la prietenul meu ca dupa ce urinezi sunt SLABE sanse sa mai fie ceva "pe teava". thinking

| Delia_7017 a răspuns:

OO Doamne nu te speria si te stresa ca asa iti intarzie si ciclul...Slabe sanse sa ramai insarcinata.slabe!

| SkyHigh a răspuns:

Da, se poate să conţină şi spermă. cel mai bine e să-ţi faci un control cat mai repede, sunt destul de mari şansele să fi rămas însărcinată. aşa că ai grijă happy

| Tooooo a răspuns:

AR fi posibil sa contina si sperma.dar cel mai bine ar fi sa iti faci un control sau un test de sarcina si vei afla sigur.

Auzi am si eu o intrebare pentru tine si vreau raspuns la mine pe profil.dar sa nu te superi tu esti din NAsaud?