| mariana2011 a întrebat:

Buna ziua!

As avea nevoie de o parere...

Menstruatia trebuia sa mi vina acum 6 zile dar nu mi a venit...am facut un test de sarcina dupa 3 saptamana de la contactul sexual, adica ieri, si era negativ.

Azi dimineata am avut inca un contact sexual neprotejat, prietenul meu ejaculandu-mi pe coapsa. El s a spalat si a urinat, dupa care m-a mai penetrat o data. Cand a scos penisul avea lichid preejaculator.

Credeti ca as putea fi insarcinata in urma contactului de azi? este posibil ca atunci cand a ejaculat sa mi fi ajuns o picatura in zona intima? pot ramane insarcinata din cauza acelei >picaturi?

3 răspunsuri:
| MajorAsshole a răspuns:

Pai, vrei sa ramai insarcinata, sau nu?
Nu de alta, eu sunt mai altruist din fire si vreau sa-ti spun ceea ce vrei sa auzi laughing

| DracusorImpielitat a răspuns:

Nu cred ca e posibil sa ramai insarcinata din cauza acelei picaturi, mai ales daca testul a iesit negativ. si daca esti adlescenta e normal sa iti intarzie menstruatia.

| mariana2011 explică:

Testul l am facut ieri pentru alt contact sexual!

contactul cu ejaculare a fost azi.