| Sara2 a întrebat:

Azi dimineata am facut un test care a iesit negativ, dar sunt deja 7 zile de intarziere a menstruatiei, eu m-am protejat mereu cu prezervativ, e posibil sa fi ramas insarcinata? nu am mai avut intarzieri, si imi curge un lichid albicios din vagin

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Asa cum am mai zis, riscul e foarte mic si a scazut si mai mult dupa acest test negativ. Fa-ti programare la ginecolog (saptamana asta obligatoriu) si in dimineata consultatiei mai fa un test de sarcina.

| lyrics a răspuns:

E o dereglare.
mai bine du-te la medic, sa nu fie ceva grav

| annna a răspuns:

Nu estiwinking...este o dereglare ceva...

| alynutza_4886 a răspuns:

Pai daca a iesit negativ relaxx se mai intampla sa intarzie

| Natashha a răspuns:

Daca ai o viata sexuala activa se poate sa intarzie venirea menstruatiei, stresul de asemenea este si el un element care poate sa faca ca menstruatia sa intarzie...mai fa un test de sarcina ca poate era spart un prezervativ sau nu a functionat cel de azi dimineatabig grin...si referitor la lichidu albicios din vagin, apare la adolescente inainte sa le vina prima data menstruatia.consulta un medic daca nu te`ai lamuritbig grin