| Sara2 a întrebat:

Azi e a 10 zi de intarziere a menstruatiei, am folosit mereu prezervativ si de fiecare data a fost in regula pana la final, mi-am facut si un test care a iesit negativ, oare exista riscul sa fiu insarcinata? sunt ingrijorata de aceasta intarziere crying

3 răspunsuri:
| LoryM22 a răspuns:

Cred ca ai o deregare hormonala,este posibil sa nu-ti vina luna asta,sau sa mai intarzie,poate ai facut si un efort fizic prea mare,atata timp cat te-ai protejat corect, ai facut si un test de sarcina nu ai cum sa fi insarcinata, nu te mai ingrijora.

| ValyCoolBoy a răspuns:

Poi daca ai facut testul nu ar mai trebuie sa fii ingrijorata... dar ca sa fii u mai sigura ar trebui sa mergi la ginecolog la un control...winking

| djkwffwwfw a răspuns:

Mai asteaptastraight face si daca nu iti vine du-te la un ginecolog si verificatongue