| anonim_4396 a întrebat:

Azi dimineaza a venit la mine prietena mea, ne-am uitat la un film intinsi in pat...si eu i-am pus mana pe fund si pe picioare(de fund am strans-o cam tare). Mi-a tras o palma si a plecat...acum imi inchide telefonul, pe mess nu raspunde, ar avea vreun motiv sa faca asa?
Sunt cu ea de aproape un an si am mai facut asta pama acum, chiar i-am pus mana si in fata.(sa nu sariti cu nr de telefon si id mess fetele de pe aici laughing poate 1 -2 big grin )

Răspuns Câştigător
| WeedMan a răspuns:

Vere tu ai auzit de preludiu? Nu trebuie sa iei o fata si sa ii pui mana peste tot ca un taran.Trebuie sa fi si tu mai bland si sa faci asta incet si cu finete, cu mangaieri.Pe viitor mai intai sa saruti fetele cand esti cu ele in pat si dupa sa le pui mana pe unde vrei, dupa ce le exciti putin.Bafta pe viitor

10 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Poate a crezut ca ai chemato l tine sa faceti altceva si ea nu era pregatita

| lolly a răspuns:

Trebuia sa fi tandru cu ea nu s-o strangi de. crede ca esti un nesimtit si un obsedat acumstraight face

| AnNe a răspuns:

Poate ca ai abordato prea tare.saupoate ca are pe altcinevawinking

| florynna903 a răspuns:

Poate ai strans-o prea tare de fund si a durut-o daca vr id ti-l dau pe privat

| Ryuk751 a răspuns:

Eu zc ca ea tea parasit din cauza ca ai abordato prea deodata ca sa zc asa.intai trebuie sa o atingi usor, sa o saruti, sa mai vb ca ea si paia vezi si uh daca iti da voie.

| Hawks a răspuns:

Intr-un final a raspuns la telefon(cred ca plangea straight face) ne-a despartit straight face. Cam urat, numai de la atat straight face

| chipanoo a răspuns:

S-a saturat numai s-o strangi de fund si sa ii pui mana la pasarica. vrea mai mult, dar tu ca un tantalau nu te-ai prins.

| DaNNN a răspuns:

Poate s-a saturat.

| Viperk0 a răspuns:

Ai strans-o prea tare de f... laughing))

| mymad_4619 a răspuns:

Daca vrei sunt o f buna convingatoare poti sa-mi dai id sau nr de tel si te combin numai decat cu ea:*tongue