| Biuuu03 a întrebat:

Am nevoie mare de ajutor.
Deci..am trecut pe langa scoala baiatului pe care il plac si langa anfiteatru era el cu niste baietii si niste fete.Eu eram cu doua fete,cand l-am vazut m-am pitit dupa un camion, dar alea ma tot strigau.Baietii s-au uitat la noi si vazand ca venim il tineau pe baiayul de care imi place si noi eram dupa gard. Fetele cu care eram ma tineau si ma trageau la el.Am ajuns si am sta la scari, el iesise cu un baiat.Noi am plecat. Apoi ei venisera inapoi.Iar fetele cu care eram tineau de par si m-au tras in curte.Aia m-au vazut ca vin si au venit si ei.Eu m-am asezat in fund in fata portii.Unu a venit si m-a lut de picioare si m-a asezat pe jos.eu Stateam acolo si aia s-au strans in jurul meu si-si batrau joc de mine.Numai o fata a fpst buna si m-a ajutat sa ma ridic.Iar el statea in alta parte cu unu. nNco macar nu mi-a luat apararea ce sa fac?

4 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Poate ca i s-a parut o gluma si n-a vrut sa participe la ea.

| Awesoman a răspuns:

Poate vroia sa fie doar indiferent, sau poate nu te place. Eu zic sa ii spui, cel mai bine in fata, pana nu va fi prea tarziu.

| Awesoman a răspuns:

Poate vroia doar sa fie indiferent, sau poate nu te place. Incearca sa ii spui ce simti pentru el pana nu va fi prea tarziu.

| Skc a răspuns:

Inseamna ca nu te poti integra si ca nu vei avea prieten pana la 30 de anilaughing)...glumeam si eu...Sunt sigur ca baiatul nu te place si te evita.Gaseste-ti altu ca doar mai sunt baieti!