| Ioana2376 a întrebat:

Buna! Am întreținut relații intime cu iubitul meu, țin sa spun ca eram in perioada ovulației, s-a întâmplat fără prezervativ, doar câteva secunde, apoi l-am folosit, dar el oricum nu și-a dat drumul deloc. Nu am ajuns pana la final. Acum întrebarea mea, este posibil sa fiu însărcinată doar pentru ca a intrat de câteva ori fără protecție? Pentru ca sunt in a 6 a zi a întârzierii menstruației. Am făcut un test astăzi dar a ieșit negativ

3 răspunsuri:
| IonelaIasmina a răspuns:

Eu zic că nu este posibil. Acum...du-te la medicul de familie și spune-i!
Sănătate!

| BlackieChan a răspuns:

Nu este posibil