| Pandicorn123 a întrebat:

Azi ies in oras cu fetele si nu stiu cu ce sa ma imbrac dati-mi niste idei cel mai bun raspuns primeste funda restul voturi.scuze de categorie este cea mai mult vizitata

Răspuns Câştigător
| MishikiCrisy a răspuns:

Nu, daca la copiezi, vor crede ceva rau despre tine. El e baiat, ce stie el...
Eu zic sa porti:
1.a) panaloni roz, piersic sau mango b) o fusta mini in culori calde c) o rochita sic la care sa o asortezi cu o vesta draguta, poate una din denim (sau gen blugi) daca ai.
2. a) o bluza cu maneca scurta, roz deschis, porocaliu sau rosie. b) o bluzza gen maieu (cu bretele) rosie sai una in culori calde c) nu conteaza ce, dar adauga o vestuta, sau aduga un tricou peste altul foarte subtiri, unul pe umeri dedesubt, iar deasupre ceva cu bretele.
3. sandale sau pantofi albi, sau de culori calde.
4. incearca o rochita sau ce am sugerat mai sus.
Sper sa te ajute sfaturilewinking

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Gandeste-te cu ce se imbraca fetele cand ies in grup si asa le poti copia la vestimentar.

| ands a răspuns:

Cu o rochita vaporoasa, sandale joase si neaparat o palarie...se anunta o zi hot! happy

| ealextpu a răspuns:

Pentru incaltaminte Poti incerca aici: http://www.la-papuc.ro/......me-de-vara

| PaulaMihoc a răspuns:

Pai trebuie sa te imbraci asa cum iti place: sport sau elegant ceea ce te defineste este cel mai important. daca incerci sa-ti definesti stilul te poti inspira de aici http://bit.ly/1kgMNS2

| Love_3744 a răspuns:

Buna! uite aici cateva sfaturi, care daca iti plac, sa le folosesti!:

1. Atunci cand ies cu fetele in oras, de obicei ma imbrac in: fustita casual putin peste genunchi (mov, roz sau negru) cu un maieu alb si niste sandalute albe. Imi mai iau si o gentuta unde imi pun cele necesare: telefonul, luciul de buze, portofelul si un pachet de servetele.
2.Cand ma vad cu prietenele prefer sa port o tinuta lejera, dar chic in acelasi timp: p pereche de jeans stramti ca sa imi accentuez picioarele sandalute finute si comode, un top babydoll putin decoltat in nuante pastelate cu o curea lata in talie
3.la o iesire cu prietenele as purta o perechie de jeans (pana) nu foarte inchisi la culoare, un top roz si o geanta neagra la fel si balerini, negri si accesorile care bineinteles nu trebuie sa lipseasca in nici un caz, as opta pentru accesorii negre pentru a se potrivi cu geanta si cu balerini sau accesorii din argint : cercei lungi colier la baza gatului
4.La iesirea cu prietenii as alege o pereche de jeansi simpli,cu o croiala dreapta si un tricou cu imprimeuri funny(ca tot e vreme frumoasa afara)cred ca negru, o vestuta de blugi simpla cu doi nasturei si cu decolteu sa se vada imprimeul de pe tricou, iar in picioare niste tenesi sau adidasi acre sa se potriveasca.As pune si niste bratari mai colorate sa inveseleasca si mai mult tinuta.
5.Pentru o seara cu fetele as alege o tinuta lejera cum ar fi o fusta mini de culoare roz - lila, un tricou albastru cu un model in fata executat dupa un anumit model dintr-un material din plastic, stralucitor si colorat ( roz albastru galben verde culori tipatoare ) si adidasi in carouri de culoare roz si cu putin negru
6.Pentru iesirea cu prietenele as opta pentru ceva intre elegant si casual cum ar fi un top alb mulat, o fustita colorata... poate chiar cu floricele, si niste sandalutze dragute dar comode
7.La iesirea cu prietenele as opta pentru o rochita de cocktail, in caz ca mergem undeva seara, la un suc.trebuie sa fie scurta, decenta, croita perfect si dintr-un material bun. Stilul este unul elegant si feminin. O combinatie de succes ar fi capa si geanta de o culoare, iar pantofii si rochia de alta culoare. Accesoriile trebuie reduse la minim.
8.pai sa vedem... presupunand ca iesim intr-un club, in seara petrecuta cu fetele as purta ceva sexy si sclipicios tongue (dar decent)... cateva bratari si pantofi cu toc inalt.
9.Cand ies cu prietenele port ceva lejer, o bluzita voalata si un pantalon negru putin mulat dar totusi comod
10. Ţinuta mea pentru ieşirea în oraş cu prietenele ar fi :
- o cămaşa de mătase roz pal cu decolteu adînc şi volanaşe pe piept şi mâneci lungi dar cu şnuruleţ la încheieturi; pantaloni lungi,drepţi cu talie joasă de culoarea ciocolatei cu lapte şi un lanţuc pe post de curea; pantofi cu toc înalt, de culoarea crem, poşetuţă crem; ruj roz pal cu contur; fard de pleoape ciocolatiu deschis; oja roz pal; set de bijuterii :lanţ, cercei, braţară, inel cu perluţă roz sidefiu.
11.la o iesire cu prietenele mele as purta o tinuta lejera si sexy macar putin o pereche de jeans de primavara cu adidasi si un tricou si as alege o culoare de roz-pal doar e vara!
12.In primul rand stilul sport de vestimentatie nu ma atrage.Astfel ca atunci cand as iesi cu prietenele mele probabil ca mi-as lua o pereche de jeans negri iar in sus o camasa lunga, rosie, cu maneca trei-sferturi si cu o centura albastra in jurul taliei.In picioare niste pantofi cu toc gros
13.Iesirea cu fetele: un tricou colorat ( rosu, verde, galben sau albastru), jeansi simpli bleumarine, iar in picioare conversi negrii cu floricele multicolore. Pur si simplu ador aceasta tinuta, lejera si plina de viata!
14.hey cu prietenle mi-as lua o rochita neagra pe corp care sa aiba niste pietricele negre pe partea din fata atasate in picioare niste pantofi cu toc inalt si as completa cu un lantisor cu un pandativ care sa sclipeasca foarte tare niste cercelusi din acelasi set si multe bratari pe mana
15.La o iesire cu fetele asta ar insemna normal un club,m-as imbraca intr-o pereche de jeans,o pereche de pantofi cu toc inalt,un tricou sau un top si normal nu imi lipsesc accesoriile printre care trebuie sa fie neaparat ceas,imi place sa fiu atragatoare asa ca inainte este o baie,creme, farduri, parfum si tot ce se poate pentru a arata si a mirosi bine.
16.Pentru o seara cu fetele cea mai potrivita tinuta este una trendy si confortabila. Asa ca as opta pentru fustita polka dots (din nou in tendinte), dresul mov si tricoul mov. Cizmulitele de primavara in picioare, geanta micuta stil portofel clutch si sunt gata de o seara la film sau in mall cu fetele!
o seara cu fetele care sigur se va petrece intr-un club ca de obicei ma gandesc sa aleg o tinuta sexy draguta, o roghita scurta stramta colorata ca tot se poarta colorat si bineinteles un pantof sau o sandaluta cu toc
18.Pentru o seara cu prietenele m-as imbraca asa: o rokita retro pana la genunki in nuanta bej, roz pal sau bleu si un sacou albastru inchis cu multi nasturi rosii si o pereke de sandale bej cu toc,dar sa fie foarte comode si desigur o gentuta cat mai minuscula intr-o forma oarecare( ex: broscuta). Motivatie:cand ies cu prietenele mele niciodata nu stiu unde mergem,poate fi la pizza,la restaurant,in club, la o betie cine stie, asa ca trebuie sa arat oricum bine oricand.
19.pentru o seara cu prietenii as purta ceva casual, ca doar ma duc cu prietenii, nu la o prezentare de moda. probabil niste blugi, cu o bluza care sa fie si comoda, dar si putin eleganta, cu ceva decolteu si niste balerini, iar in loc de geanta mi-as lua un ghiozdanel maro de piele ce il am pe acasa, ca doar se cam potriveste la orice
20. Buna Ziua! pentru o iesire distractiva cu prietenele indiferent de locatie mizez pe ceva "jucaus" in culori pastelate de bun gust bineinteles cel putin in partea de sus. Poate ie interesanta vaporoasa,o bluza tip rochita intr un model feminin incepand a avea o lejeritate de sub sani in jos sh colanti negri pentru ca se pot asorta aproape la orice,incaltaminte joasa comoda pentru ca nu se stie niciodata ce nebunii ne mai vin prin cap sh trebuie sa fim in forma pentru a ne "juca", noi avand un stil foarte activ, sperand sa avem o zi favorabila sh frumoasa mai ales ca tot e inceput de vara!