| dansatoarea11 a întrebat:

Voi ce va faceți de Halloween? Eu vreau sa ma fac baikarita, dar nu știu cum sa ma îmbrac. Îmi dați și mie câteva idei va rog? Cel mai bun răspuns primește funda...

Răspuns Câştigător
| Lavii007 a răspuns:

O pereche de colanti de piele, o bluza mai larguta culoare inchisa, jacheta de piele si o pereche de cizme/bocanci mai barbatesti. Funda?

| dansatoarea11 explică (pentru Lavii007):

Altfel de colanti merg?
oricum multumesc mult

| Lavii007 a răspuns (pentru dansatoarea11):

Da merg, cu placere happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Halloween-ul pică joi, corect? Parcă am mai spus că nimic... De fapt, merg la şcoală. De costumat nu mă costumez în nimic ieşit din comun, decât în haine normale. În viaţa mea nu m-am costumat în ceva de halloween, şi nu văd nimic rău în asta...

| Carmen100 a răspuns:

La noi in clasa era vorba ca facem ceva cu diriga da mna...numa' facem nimic. Si daca faceam cred ca eram emo laughing