| Dragoselgwns a întrebat:

Azi la scoala mi-a spus o fata daca ma duc in parc duminica si i-am spus ca da, dupa un timp vine un baiat si imi spune ca vine cu o fata care ii place de mine. O intrebare as avea, sa o las pe ea sa faca primul pas sau eu?

3 răspunsuri:
| Ela_PuRpLe a răspuns:

Pai daca tu o placi fa tu primul pas, nu ai nimic de pierdut.

| N.Priceputu' a răspuns:

Da! Te va ajuta foarte mult in cariera.

| ancuu a răspuns:

Eu zic sa faci tu primul pas pentru ca sunt fete care sunt mai rusinoase si poate si ea asteapta sa faci tu primul pas