| Angela26 a întrebat:

este un baiat la mine in clasa si in unele pauze vine la mine si ma intreaba uneori daca vreau sa il las sa ma pupe, dar mie nu imi place de el asa ca il refuz crezand ca incearca sa imi faca o gluma. Insa astazi la scoala a spus ca imi da bani ca sa il las crescand pretul. Nu stiu daca isi batea joc de mine sau daca el ma place?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ambele situatii pot fi considerate ca cel putin teoretic sa fie posibile. Vezi ce faci deoarece s-ar putea sa te arzi atunci cand te joci cu focul. Ai putea sa ii spui intr-un mod foarte ferm ca nu poti accepta nici gratuit nici pentru bani ceea ce doreste deoarece nu esti atrasa absolut deloc de persoana lui.

| Kaℓi a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nu e nici o saptamana de cand putea sa castige alti bani cinstiti dintr-o chestie asemanatoare!

http://www.tpu.ro/......de-vreo-3/

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Kaℓi):

Este vorba de niste copii aflati in perioada "marilor intrebari" sau a sperantelor neimplinite. In cel moment l-a refuzat cu toate ca il placea/il aprecia. Au trecut doar cateva zile si surpriza..., nu-l mai place. Raspunsul meu incearca oarecum sa dea un inteles mai de ansamblu, global/generic nu se refera strict si neaparat 100% la aceasta intamplare/intrebare.

| Kaℓi a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Demersul tau il inteleg si cred ca e laudabil, insa am indoieli asupra intrebarilor happy cred ca acesti copii consuma prea multa energie cu fanteziile lor, nu e rau sa ai imaginatie insa e rau sa fie canalizata gresit.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce varste aveti copii?

| Congelator a răspuns:

Io zic sa mergeti, gasiti un frigider, va bagati in el si vedeti daca se stinge sau nu lumina. Daca se stinge va sarutati, daca nu, nu.