| skea a întrebat:

Azi la scoala o colega a zis ca am avansu' mare ce inseamna asta ca am un penis mare sau fundul? Oare am fost jignit? In trecut am avut o relatie cu acelasi sex(baiat).Ce ziceti vrea sa faca sex cu mine?

Răspuns Câştigător
| Black_Ics_1995 a răspuns:

Probabil a fost o simpla replica. Si logic ar fi ca avansul sa se refere la "mataranga"

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred ca se referea la nas

| OnuOnulică a răspuns:

Nu cred ca a vrut sa zica nimic prin asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă eşti băiat, şi ai avut o relaţie cu un alt băiat, probabil la fund se referea. *If you know what I mean*

| Indefinit a răspuns:

Trebuia sa o intrebi si de lichidare.

| skea explică:

Am fost acum 2 luni homosexual, dar nu mai vreu.acum imi plac fetele