| Anonime a întrebat:

Cateva pareri va rog frumos? big grin
E un tip la scoala de care imi place. Si de ceva timp ma saluta, imi zambeste. Azi spre exemplu cand m-a vazut la scoala, a trecut pe langa mine si mi-a facut cu ochiul? Ce inseamna asta laughing Era in gluma sau ce? Alta data o colega mi-a spus ca se uita la fundul meu wtf laughing) dupa ce am trecut pe langa el.
Mie imi place de el, e dragut si haios dar nu stiu daca zambeste si imi face cu ochiul in gluma sau chiar ii place de mine. Voi ce ziceti? big grin

3 răspunsuri:
| dudy2204 a răspuns:

E posibil ca el sa fie constient de faptul ca tu il placi si o face asa la misto, nu poti fi sigura ca te place. Pentru ati da seama daca te place sau nu incearca sa il tratezi cu mai multa indiferenta pentru a-i urmari reactia. Atunci o sa-ti dai seama daca chiar te place!

| Anonime explică (pentru dudy2204):

Nu avem prea multe tangenta, asa ca asta cu indiferenta se aplica aproape zilnic laughing Doar cand trecem unul pe langa celalalt ne salutam si face chestiile cu ochiul sau mai stiu eu ce.

| madalina165 a răspuns:

Cred ca ii place de tine si vrea sa iti atraga atentia! happy