| theDrifter a întrebat:

Azi m-am intalnit cu fosta mea prietena si am vrut sa ne impacam dar nimic... ce sa fac? straight face sad

Răspuns Câştigător
| evelynne a răspuns:

Poate ca vrea sa te mai tina un pic in "suspans" sa vada de ce esti in stare pentru. ea si d-aia te tine asa ca pe jar.Zic eu ca inca mai are sentimente pentru. tine din moment ce v-ati intalnit.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasa ca e bine asa daca era sa va impacati si ajungeati din nou la alta cearta mai rau era.

| Nicky29 a răspuns:

Pai incearca sa te impaci cu ea daca vrei iai ceva frumos si du-te la ea bate la usa si zi ce ai de zis.

| Ariciu24 a răspuns:

Daca ea nu a vrut inseamna ca ori nu te mai iubeste ori face pe nepasatoarea mai incearca si ai putea incepe printr-un mik cadou de impacare ex ciocolata si un ursulet de plus