| crissaeu a întrebat:

A vrut sa ne despartim si apoi sa ne impacam. A recunoscut ca in timp ce eram certati a fost la mare fara mine cu prietenii. Apoi s-a intalnit cu fosta prietena si s-a intamplat mai mult intre ei. A zis ca si-a dat seama ca a gresit si ca ea nu il intereseaza dar am vazut ca i-a zis el ca vrea sa o mai vada (dupa ce s-a intalnit cu ea o data). Si ea nu a vrut ca ar incepe ceva fara finalitate si sa se vada la suc ca amici si el a zis ca nu s-ar putea abtine.Pana la urma a ramas ca nu ar mai putea fi impreuna. De ce vrea sa ne impacam? Am fost 3 ani cu el si m-a mai inselat. Zice ca sunt geloasa dar el a vrut libertate vara asta sa iasa cu baietii la mare, in club, dupa cum mi-a zis el. Eram geloasa pentru ca vorbea cu o colega de la job sa se intalneasca.

5 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Acest baiat nu te iubeste suficient de mult.Atunci cand iubesti pe cineva iti doresti sa fi in preajma lui tot timpul.

| 3ntzz a răspuns:

Nu prea cred ca te iubeste. Trebuie sa fi indiferenta ...vei vedea ca tot el se va intoarce la tine iar atunci ii vei putea spune ca a gresit si ca e prea tarziu.

| Cathuzik a răspuns:

Eu nu i'as mai da nici o sansa...sa se intoarca la fosta sa ramana cu prt lui...eu mi'as gasi pe altu care sa ma iubeasca si sa nu ma abureasca atat

Răspuns utilizator avertizat
| IoanaMra a răspuns:

Stii ce cred eu? Cred ca e prea copil (indiferent de varsta) Sa fii atenta.eu m'as impaca cu el.dar la urmatoarea chestie de genu."Adio!" N esti bataia lui de joc, sa te ia cand vrea el.tongue