| Anett14 a întrebat:

Azi seara trebuie sa sarut un baiat dar n-am m-a sarutat inainte eu am o singura sansa si devin timida in preajma lui nu vreau sami ratez sansa ajutor! help! fara critici despre scris va rog! dau funda!

13 răspunsuri:
| AndreyG a răspuns:

El trebuie sa aiba rabdare. cum adica "trebuie" sa-l saruti seara asta? Ati planificat asta? Ati zis unul din voi "gata ma in seara asta la ora cutare minutul cutare ne sarutam". Nu trebuie sa te grabesti. mai ales cand e prima data. si ce s-a intamplat cu momentul magic? trebuie sa vina de la sine

| DeeaMarry a răspuns:

Ce sansa poti sa iti ratezi?!
Cine stie ce individ te-a prostit. Sigur vrea sa gaseasca motive de ras pentru cand se intalneste cu baietii din gasca. Nu pot sa inteleg de ce va lasati prostite asa de usor.
Orice baiat care tine cat de cat la tine te-ar fi sarutat el!
PS: Acum am citit ce ai scris mai jos. Sa stii ca poti sa ii si spui, nu trebuie sa te arunci pe el sa il saruti chatterbox. Nu ai idee cat de penibila poate deveni situatia.

| alexH a răspuns:

Da voi v-ati programat? Ti-a dat mesaj: "Auzi, la ora 22:48 vreau sa ne sarutam." Interesant. laughing

| Demonull a răspuns:

Azi seararolling on the floordrogheaza-te sau bea sa iti faci curaj cati ani ai 12? serios astea sunt intrebari?

| Em40 a răspuns:

In primul rand trebuie sa incerci sa iti stapanesti emotile, incearca sa fii calma lasa-l pe el sa inceapa, la inceput va fi un piculet ciudat, dupa acea incepi sa te obisnuiesti si chiar sa iti placa. Toata smecheria asta nu consta intr-un joc cu buzele si limba partenerului. Sper ca te-am putut ajuta. Mult succes!

| Anett14 explică:

Da astea sunt intrebari si daca nu ma iei in serios mai bine nu imi raspunzi!

| Anett14 explică:

>D

| Anett14 explică:

Nu nu neam programat dar stiu cand vine pe la mine straight face

| alexH a răspuns (pentru Anett14):

Pai da, la 22:36 apare si la 22:48 va sarutati. Iti zic eu ca asa e.

| Anett14 explică:

Dar daca nu il sarut nu o sa-si dea seama ca il plac si o sa il pierd.

| Mihaela2 a răspuns:

Iti recomand sa fie ceva rapid la inceput..ca si fii sigura ca nu vei fi timida si nu vei putea sa ti duci la capat"planul " tau. Dupa primul sarut totul va fi mult mai binehappy

| amy613 a răspuns:

Just do it happy. Nu-ți fă planuri, cum să o faci, ce să vorbiți înnainte, nimic. LASĂ-TE purtată de val, este tot ce contează, primul sărut, cu orice persoană, este cel mai frumos și cel mai plin de tumultoase sentimente. Vei pății așa și după primul și după al doilea.și tot așa. până vei mai crește happy și chiar și atunci vei avea așaaa renumiți fluturași în stomac, doar că nu-ți vei mai pune problema cum să o faci, sau mareața întrebare, doamne, dacă nu îi place?!happy. fără inhibiții fi tu însăți și e tot ceea ce contează. ^^

| SimplaSiAtat a răspuns:

Pai. incearca sa iti controlezi emotiile. si gandeste-te ca nu e baiatul pe care il placi ...si cum adica tu sa-l saruti?laughing) De ce nu o face el?laughing